piątek, 21 listopada 2014

Jak wybrać kurtkę?

Ostatnio zrobiłam dla Was przegląd, moim zdaniem, ciekawych i nie bardzo drogich kurtek. Wiemy już, że powinny trzymać ciepło, mieć kołnierz, który okryje przed wiatrem, ściągacze, odpowiednią długość i kaptur, który też na pewno się przyda oprócz czapki. Ale wiadomo w zależności, co kto lubi. 
Dziś chcę zwrócić Waszą uwagę na to jak wybrać odpowiednią kurtkę, jakie są plusy i minusy określonych rodzajów? Jak znaleźć krój dla siebie?

1. Kurtki pikowane- to na pewno świetny pomysł dla osób, które mają zgrabne nogi i figurę. Rurki lub spódniczka plus tego typu kurtka na pewno odmłodzi wygląd, a dodatkowo to wygodne połączenie.

2. Dłuższe kurtki- na pewno nie są wygodne, trochę przeszkadzają, bo krępują ruchy, ale za to świetnie utrzymują ciepło.

3. Budrysówki- dodają elegancji i na pewno zwracają uwagę. Można łączyć je z różnymi stylizacjami i za każdym razem będzie się wyglądać inaczej. To świetna zabawa dla ludzi, którzy kochają modę i lubią się zmieniać. Budrysówka i gruby szal z wełnianą czapką to idealne połączenie. Na pewno nie jest bardzo ciepła, więc na wyjazd w góry nie pasuje.

4. Kurtki z futrem- ciepłe i wygodne, a do tego przykuwają uwagę. To w pewnym rodzaju luksus, bo słabość do futer jest znana od lat. Pasują każdej kobiecie.

5. Parki- znane i lubiane. Obecne modele mają kaptur z futrem, co przytrzymuje uciekające ciepło. Dłuższe z tyłu, krótsze z przodu, idealne do miasta. Dla osób, które chcą podkreślić talię polecam modele z wszytym ściągaczem w tym miejscu.

Proszę o komentarze :)

PS. Jeszcze jedna kurtka, która wzbudziła moje zainteresowanie :)
Halens za 239zł w domodi.pl
Źródło: http://www.halens.pl/moda-damska-odziez-wierzchnia-kurtki-5768/kurtka-243657?utm_source=domodi&utm_medium=cpc&utm_campaign=prod&utm_term=